Finał VI Międzynarodowego Turnieju Negocjacyjnego - The Warsaw Negotiation Round w Senacie

Finał VI Międzynarodowego Turnieju Negocjacyjnego – The Warsaw Negotiation Round w Senacie

Pod patronatem marszałka Senatu Bogdana Borusewicza w Senacie
70. rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu Potulice - Lebrechtsdorf

70. rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu Potulice – Lebrechtsdorf

W sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 11:30 w Potulicach odbędą się uroczystości z okazji 70. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu „Potulice – Lebrechtsdorf” i 10. rocznicy nadania imienia „Dzieci Potulic” Zespołowi Szkół w Potulicach.
Debata "Bory Tucholskie 2020- wyzwania i możliwości"

Debata „Bory Tucholskie 2020- wyzwania i możliwości”

Z inicjatywy Wicemarszałka Senatu, p. Jana Wyrowińskiego oraz senatorów pp. Andrzeja Kobiaka i Romana Zaborowskiego w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” doszło do spotkania poświęconego rozwojowi całego regionu Borów Tucholskich.
Kwiaty przed synagogą

Kwiaty przed synagogą

Toruńscy politycy Platformy Obywatelskiej: wicemarszałek Senatu RP Jan Wyrowiński, senator Michał Wojtczak oraz poseł Antoni Mężydło zapraszają do wspólnego uczczenia 72. rocznicy powstania w getcie warszawskim.
„Mateusz” w Senacie

„Mateusz” w Senacie

Waldemar Dąbrowski wraz z silną toruńską grupą współpracowników i sympatyków zaprezentował podczas seminaryjnego posiedzenia Komisji Praworządności, Praw Człowieka i Petycji oraz Komisji Ustawodawczej poświęconego polityce postpenitencjarnej państwa
„Szachiści grają dla Polonii”

„Szachiści grają dla Polonii”

22 kwietnia 2015 r. młodzi szachiści zmierzyli się w Senacie z parlamentarzystami w turnieju kończącym akcję społeczną „Szachiści grają dla Polonii”, przeprowadzoną w grudniu 2014 r. na terenie całego kraju pod patronatem marszałka Bogdana Borusewicza